ERKAN PLASTİK San. Tic. Ltd. Şti. 1993 yıllında Recep ÜZÜMCÜ tarafından kuruldu. Yıllar içinde "Kalitesini daha da artırarak" büyüyen firmamız, ülkemizin EN BÜYÜK VE TEK Etiketleme Plastiği (Kılçık) üreticisi olarak sektörünün öncü kuruluşlarındandır.

 

ERKAN PLASTİK, modern makinelerden oluşan üretim hatlarında, her türlü P.P. (Polipropilen) granülü, müşterilerimizin talep ettikleri renkte ve kaliteden ödün vermeden üretmektedir.

Müşterilerle "iş ortağı" bakış açısıyla iletişim kuran ERKAN PLASTİK, her türlü soruna çözüm bularak "karşılıklı memnuniyeti" esas almıştır. Firmamız 2020 yılı itibariyle Recycled Claim Standard Certificate (RCS)  Sertifikasına sahiptir. İstenilen her ebat ve renkte Recycle Kılçık ve Çorap Askısı (Geridönüşümlü Kılçık ve Askı) üretimi yapabilmektedir.

 

01.10.2019 tarihinden itibaren sizlere Ofis Kırtasiye ve Ambalaj Ürünlerinde daha geniş ürün yelpazesiyle hizmet etmek için Bayrampaşa şubemizin Unvanı Erkan Ofis Kırtasiye ve Ambalaj olarak değişmiştir.

 

Bu maksatla; siz değerli müşterilerimizle beraber ülkemizin üretim endüstrisine yapacağımız katkılarla, gelecek nesillere faydalı olmak "kazançtan önceki" temel hedefimizdir.